На ліквідацію наслідків війни у Київській області виділять майже ₴145 мільйонів додаткових коштів

Суспільство 15:34, 19.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Київській області з бюджету місцевого резервного фонду влада виділить для подолання наслідків війни та відновлення регіону майже 145 мільйонів гривень.
Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу та читайте новини, щоб бути в курсі всіх подій.

Направляємо з резервного фонду області майже 145 мільйонів гривень на подолання наслідків війни та відновлення регіону. Щоб підвищити ефективність запущених нами процесів у громадах, ми внесли зміни до обласного бюджету, – зазначив Кулеба.

За словами голови ОВА, вказані кошти будуть використані на утримання доріг і відповідної інфраструктури, територіальну оборону, ліквідацію наслідків бойових дій та підготовку до опалювального сезону.

Прагнемо якомога швидше вирішити проблемні питання людей, повернути комфорт в наші міста та селища, а жителів Київщини – до рідних домівок. Враховуючи масштаби руйнувань у нашому регіоні, це потребує значних зусиль. Проте разом ми впораємось, – наголосив Кулеба.

Зазначимо, що оголошений у липні план оперативного відновлення Київщини передбачає відбудову понад 18,3 тисяч об’єктів. Зокрема, ідеться про 1158 багатоквартирних будинків, майже 17 тисяч приватних житлових будинків, 31 школу, 21 дитячий садок, 28 медичних закладів та 121 інфраструктурний об’єкт.
Також ми повідомляли раніше про те, що на Київщині ізраїльська компанія GreenMix планує побудувати завод з екологічної переробки будівельного сміття. Наразі з подвір‘їв зруйнованих будинків вивозять сотні тонн сміття. Так, відбулися перші переговори з представниками компанії.
Окрім того, розповідали, що в Ірпені на території санаторію "Дубки" офіційно відкрили модульне містечко. Воно слугуватиме тимчасовою домівкою для ірпінців, які через російських "асвабадітєлєй" залишилися без даху над головою.
Джерело: 44.ua

Нагору