На київських складах пропадають сотні тон гуманітарної допомоги, – ФОТО

Суспільство 11:35, 26.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві на складах знайшли пів тисячі тон гуманітарної допомоги від різних країн світу. Там і продукти, і медикаменти, і медичне обладнання, і військова амуніція та інші товари, які зберігаються тут майже рік.
Про це пише видання Главред.
Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте.
На столичних складах знаходяться тони допомоги від Японії та Польщі, Азербайджану, Великої Британії та інших країн. Продукти гниють та псуються, а військова амуніція припадає пилом.
Про це стало відомо завдяки господарям складів, які здають їх в оренду. Зараз на складах працює поліція. Слідчі опечатали приміщення та описують майно.
За словами орендодавця Василя Мойсеєнко, про цю схованку стало відомо ще восени. Гуманітарка зберігається тут з весни минулого року.

На цих складах є все, від медикаментів, медичного обладнання, ноші для військових, військові пайки, гуманітарні бокси, – розповів Мойсеєнко.

На одному зі складів зберігається військова амуніція. Це костюми саперів, які призначені для розмінування. Також є дуже багато ношей для евакуації поранених, які комплектуються для медичних автомобілів.
Орендарі складів кілька разів намагалися вивезти все, що там зберігалося, але через брак необхідних документів їм не дали цього зробити. Благодійники разом з упорядниками складських приміщень написали спільну заяву до Головного слідчого управління Нацполіції України. Правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження. Нині силовики працюють на складах з ухвалою суду.
Ми писали раніше про те, що угорська делегація на чолі з лідером політичної партії «Momentum» Ференцом Геленчером передали Києву 15 генераторів.
Також розповідали, що Ірпінь на Київщині отримав гуманітарний вантаж від португальського міста-побратима Кашкайша. Туди увійшли обігрівачі, генератор та багато іншого.
Джерело: 44.ua

Нагору