На Київському залізничному вокзалі монтують новий ескалатор + ВІДЕО
Місто 11:05, 6.02.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На залізничному вокзалі вже повністю демонтували старий ескалатор та почали монтувати каркас нового механізму.
Про це розповіли на Facebook-сторінці “Укрзалізниці”.
Як пояснили у перевізника, елементи підйомника – сходи, поручні, балюстрада тощо – монтуються поступово через велику сукупну вагу, а каркас — це така собі точка опори для усіх елементів.
Як саме відбувається монтаж — “Укрзалізниця” показала на відео.