На Київщині знайшли чоловіка, який дві доби провів у лісі
Поділитися в
Копіювати посилання
Поліцейські Київської області всього за кілька годин розшукали чоловіка, який дві доби провів у лісі.
За словами правоохоронців, літній мешканець села Мар‘їнка пішов до лісу за грибами. Маючи проблеми із пам’яттю, він загубив стежину і не зміг зорієнтуватися. У лісі він пробув дві доби!
Спочатку його шукали родичі. Потім вони підключили знайомих. І лише згодом звернулися до поліції.
Поліціянти, разом з якими були і два кінологічні розрахунки з Кінологічного центру поліції в Київській області – Олена разом з бельгійською вівчаркою Жаклін та Андрій з німецькою вівчаркою Ельзою – відшукали зниклого за кілька годин.
Чоловік був виснажений і самотужки вийти з лісу не зміг. Проте, лікарі, які оглянули пенсіонера, запевнили, що його здоров’ю нічого не загрожує.
