На Київщині жінка вбила співмешканця через ревнощі
Кримінал 09:32, 18.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У селі Березанщина (Фастівщина) під час конфлікту 25-річна жінка вдарила кухонним ножем 44-річного чоловіка в живіт. Від отриманих травм він загинув на місці.
Жінці загрожує до 15 років ув’язнення.