На Київщині викрили організовану групу, яка експлуатувала громадян під прикриттям реабілітаційного центру, – Нацполіція

Кримінал 14:47, 16.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Потерпілих насильно поміщали до псевдореабілітаційного центру, обмежували їхню свободу пересування та спілкування.

Шляхом постійних погроз, психологічного насильства та систематичних побоїв їх примушували до обробки земельних ділянок, будівельних робіт, заготівлі деревини тощо.

Крім цього, зловмисники силоміць вводили людям седативні препарати.

Нагору