На Київщині ворог повторно вдарив по об’єкту під час роботи рятувальників
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Уночі 16 вересня дрони-камікадзе спричинили пожежу на автостоянці торговельного центру. Під час гасіння вогню окупанти завдали повторного удару, пошкодивши два пожежно-рятувальні автомобілі.
Полум’я вдалося ліквідувати.
