На Київщині власник повісив собаку на огорожі

Кримінал, Тварини 09:49, 24.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Поліцейські Київщини розпочали розслідування за фактом жорстокого поводження з твариною на Білоцерківщині.

Про це інформує пресслужба обласної поліції.

Правоохоронцям надійшло повідомлення, що у селі Пилипча на огорожі приватного домоволодіння власник повісив свого пса.

Поліцейські з’ясували, що господарем території являється 59-річний чоловік, якого опитали на місці події. Собака на момент огляду поліцією вже був мертвий. Також спеціалісти-криміналісти зафіксували сліди злочину на місці події.

“Поліцейські призначили експертизу та з’ясовують обставини та причини загибелі тварини”, — йдеться у повідомленні.

Нагору