На Київщині відремонтували три амбулаторії, – ФОТО

Суспільство 13:54, 4.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Бучанському районі Київської області завдяки допомозі благодійників відремонтували три амбулаторії, які постраждали через обстріли. Допомогу отримали амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Мироцькому, Здвижівці і Гаврилівці.
Про це йдеться в повідомленні Бучанської міської ради.
Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua».
Міжнародний фонд Global Empowerment Mission разом із громадською організацією «Якість життя» допоміг у відновленні дуже пошкоджених амбулаторій. Зокрема, у Гаврилівці рашисти влаштували вогнище прямо в одному з кабінетів.
Зазначається, що в Мироцькій амбулаторії провели ремонтні роботи по покрівлі та водостічної системи, зробили часткову заміну стелі, фарбування стін, провели ремонтні роботи на фасаді з повним фарбуванням, заміну вікон та їх монтаж.
Крім того, у Здвижівській амбулаторії провели ремонтні роботи на покрівлі, внутрішні роботи, ремонтні роботи на фасаді й заміну вікон та дверей.
У Гаврилівській амбулаторії провели наступні внутрішні роботи: заміна лінолеума, поклейка шпалер, плитка на стінах, заміну стелі, вікон та дверей.

Як зазначається, ремонт проводився у процесі функціонування амбулаторій. Соціальні об’єкти відкрили з перших днів деокупації.
Крім того, ми писали про те, що станом на 12 вересня на Київщині завершено відновлювальні роботи на близько 2000 об’єктів, що зазнали пошкоджень унаслідок військової агресії з боку армії рф.
Крім того, повідомляли, що в Гостомелі Київської області завершується демонтаж частини багатоповерхового будинку, в який потрапив снаряд та зруйнував два верхніх поверхи.
Джерело: 44.ua

Нагору