На Київщині відбулися знеструмлення через удари росії по енергооб’єктах
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 21 вересня, росія завдала ударів по енергетичних об’єктах після 6-місячної перерви, через що є пошкодження у західному та центральному регіонах.
Про це повідомляє Укренерго.
Через наслідки ворожої атаки відбулися часткові знеструмлення у Київській, Рівненській, Житомирській, Дніпропетровській та Харківській областях. Зауважується, що аварійно-відновлювальні роботи почались одразу після відбою тривоги.
Також в Укренерго наголосили:
Зараз зарано робити висновки щодо початку нової терористичної кампанії проти цивільної інфраструктури. Будь ласка, користуйтесь перевіреними джерелами інформації.