На Київщині судитимуть жінку, яка заморила голодом понад 50 котів

Кримінал, Тварини 14:44, 16.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

До суду скерували обвинувальний акт щодо 55-річної жительки села Кременище Обухівського району. Її обвинувачують у жорстокому поводженні з тваринами, що призвело до загибелі двох і більше тварин (ч. 3 ст. 299 КК України). Санкція статті передбачає від 5 до 8 років ув’язнення.

За даними слідства, жінка організувала у своєму будинку імпровізований притулок. Вона брала безпритульних котів нібито на перетримку, отримувала допомогу від волонтерів, однак не забезпечила тваринам належних умов.

У будинку виявили 51 мертвого кота. Ще 39 тварин вдалося врятувати — їх передали до притулку.

Обвинувачену взяли під варту. Справу розглядатиме суд.

Нагору