На Київщині сталася ДТП: автівка перекинулась та впала у водойму
ДТП 07:21, 31.05.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора ввечері, 30 травня, у селі Підгірці Обухівського району, що на Київщині, сталася ДТП. У місцевій водоймі виявили перевернуту автівку.
Про це повідомили в поліції Київщини.
Так, до поліції надійшло повідомлення, що у місцевій річці знаходиться перевернуте авто.
Зараз на місці працюють співробітники Обухівського управління поліції Київщини та ДСНС. Деталі будуть згодом.