На Київщині школярі вчитимуться до 31 травня, — КОВА
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У червні будуть працювати тимчасові екзаменаційні центри, пришкільні табори, хаби з надолуження освітніх втрат, гуртки та секції.
Крім того, до 31 травня батьки мають подати заяви про зарахування своїх дітей до перших класів.