На Київщині ще дві громади перейшли до ПЦУ

Церква 06:03, 28.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

У двох селах Бородянської ОТГ 24 лютого відбулися збори, на яких було прийнято рішення перейти з УПЦ МП до ПЦУ.
Про обидві події повідомив їх учасник громадський діяч Сергій Возний.

У селі Загальці провели голосування про перехід релігійної громади Свято-Миколаївської парафії Київської єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату до Православної Церкви України.

Нагору