На Київщині ще дві громади перейшли до ПЦУ
Церква 06:03, 28.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У двох селах Бородянської ОТГ 24 лютого відбулися збори, на яких було прийнято рішення перейти з УПЦ МП до ПЦУ.
Про обидві події повідомив їх учасник громадський діяч Сергій Возний.
У селі Загальці провели голосування про перехід релігійної громади Свято-Миколаївської парафії Київської єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату до Православної Церкви України.