На Київщині розпочалися командно-штабні навчання із захисту державного кордону

Безпека 10:22, 25.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін, заступниця міністра внутрішніх справ Мері Акопян та Голова Національної поліції України Ігор Клименко провели вчора координаційну нараду з керівниками правоохоронних органів Київщини та проінспектували службу поліцейських поблизу державного кордону з Білоруссю.
У нараді взяли участь начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов, перший заступник Голови КОДА Дмитро Назаренко, Директор департаменту цивільного захисту оборони та взаємодії з правоохоронними органами Ігор Аксенов, представник уповноваженого з прав людини в північних областях Вікторія Пєхова, ДСНС, а також Голови Іванківської та Поліської територіальних громад.
Учасники наради напрацювали алгоритм спільних дій у разі ускладнення ситуації на кордоні. Євген Єнін зазначив, що надважливою є ефективна комунікація між правоохоронцями та громадянами у прикордонних населених пунктах.
У рамках тактичних навчань «Полісся» відпрацьовуються усі елементи можливого проникнення нелегальних мігрантів на територію нашої держави. На сьогоднішній день ми продовжуємо нарощувати наші зусилля та відпрацьовуємо усі елементи захисту державного кордону і створюємо максимально оперативні механізми обміну інформацією між центральними та місцевими органами влади. На різних рівнях створені штаби управління, щоб вся інформація максимально оперативно передавалася в центр для прийняття необхідних рішень, – відзначив Євген Єнін.
У навчаннях взяли участь поліцейські, прикордонники, нацгвардійці, працівники міграційної служби, рятувальники, патрульні поліцейські, а також працівники Державного агенства України з управління зоною відчуження.
Ці заходи спрямовані на злагодженість дій Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Державної прикордонної та міграційної служб з метою забезпечення порядку на прикордонних територіях. Упродовж цього та наступного тижня ми відпрацюємо алгоритми можливих дій мігрантів, тому важливо, аби правоохоронні відомства були готові до усіх ймовірних сценаріїв», – повідомив Ігор Клименко.
У навчаннях взяли участь поліцейські, прикордонники, нацгвардійці, працівники міграційної служби, рятувальники, патрульні поліцейські, а також працівники Державного агенства України з управління зоною відчуження.
Забезпечення правопорядку на прикордонній території Київщини значно ускладнюється тим, що межа знаходиться на території зони відчуження, — наголосив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов. — саме тому ми маємо відпрацювати послідовність дій усіх відомств у випадку незаконного проникнення іноземних громадян на територію України.
Нагору