На Київщині росіяни вбили 38 дітей, ще четверо зникли безвісти

Кримінал 18:28, 30.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Київській області російські військові вбили 38 дітей, ще четверо зникли безвісти. Є певні оперативні дані, які свідчать, що їх разом з батьками під тиском вивезли до Білорусі.
Про це на брифінгу повідомив начальник ГУ НП в Київській області Андрій Нєбитов.
Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте, щоб не пропустити важливі та актуальні новини Києва, регіону та України.

Росіяни вбили 38 дітей на території Київської області, поки тут перебували. Четверо дітей зникли, де вони наразі, достеменно невідомо. Є певні оперативні дані, які свідчать, що разом з батьками їх під тиском вивезли до Білорусі. Всю інформацію ми намагаємось встановити через міжнародні організації, – сказав Нєбитов.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Служба безпеки встановила особи воєнних злочинців рф, які катували і намагались вбити мешканця Київщини при тимчасовій окупації частини регіону.
Також розповідали, що Служба безпеки України ідентифікувала командира групи спеціального загону швидкого реагування "Ахмат" управління федеральної служби військ національної гвардії рф по чеченській республіці, який безжально вбив п’ятьох цивільних у Бучанському районі Київщини.
Джерело: 44.ua

Нагору