На Київщині під колесами потягу загинула дівчина: перебігала колію в навушниках

Общество 09:20, 3.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Бучі, що на Київщині, під колесами пасажирського потяга загинула 21-річна дівчина.

Про це повідомили в поліції Київщини.

Правоохоронці попередньо встановили, що потерпіла у невстановленому місці перебігала колію в навушниках.

Машиніст застосував сигнали та екстрене гальмування, однак зіткнення уникнути, на жаль, не вдалося.

Поліція Київщини нагадує: залізничний транспорт – зона підвищеної небезпеки. Важливо памʼятати, що переходити залізничну колію необхідно лише у встановленому місці, переконавшись у відсутності потяга! Бережіть своє життя!

Нагору