На Київщині на місці зруйнованого окупантами житла встановлять 100 збірних будинків, – ФОТО

Суспільство 11:42, 16.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Київській області на ділянках сімей, чиї будинки були зруйновані внаслідок повномасштабного вторгнення рф в Україну, встановлюють збірні будинки.
Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua" – джерело важливих та актуальних новин Києва, столичного регіону та України. Долучайтесь та читайте!

Збірні будинки виготовлені з міцних матеріалів та оснащені меблями українського виробництва, в них зможуть проживати четверо осіб, – ідеться в повідомленні.

Проєкт реалізується Агентством ООН у справах біженців (УВКБ ООН). У межах проєкту буде встановлено 100 будинків. Першу партію будинків нададуть найбільш постраждалим від війни громадам Бучанського району.

Наша головна ціль – повернути людей до рідних домівок. Такі збірні будинки дають змогу людям зайнятися відбудовою свого знищеного домогосподарства, проживаючи на своєму рідному подвір’ї. Для багатьох це дуже важливо – не втрачати зв’язок із місцем, де пройшло ціле життя. Вдячний представникам УВКБ ООН за постійну підтримку, допомогу та реалізацію цього важливого проєкту, – зазначив заступник голови Київської ОВА Микола Бойко.

Повідомляється, що площа збірних будинків становить 25 квадратних метрів. Вони обладнані всім необхідним. Зокрема, встановлено піч на дровах, кондиціонер, холодильник, туалет і душ, приміщення обладнане кухнею. Також є найнеобхідніші меблі: ліжка, стіл та стільці.

Нагадаємо, ми писали раніше про те, що знаменитий зруйнований російськими окупантами будинок «Ірпінські Липки-1» в Ірпені на Київщині, фото якого облетіли увесь світ, будуть відновлювати.
Також повідомляли, що американська некомерційна організація Global Empowerment Mission (GEM) повідомила, що до кінця весни відновить у Бучі 110 будинків на вулиці Вокзальна. Саме на цій вулиці зробили легендарне фото знищення частини тридцятикілометрової колони окупантів на початку війни.
Джерело: 44.ua

Нагору