На Київщині маршрутка з пасажирами злетіла в кювет
ДТП 08:38, 27.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
ДТП трапилася 26 лютого поблизу села Стайки Обухівського району Київської області
Про це повідомляє пресслужба поліції.
Водій маршрутки “БАЗ”, рухаючись заокругленою ділянкою дороги, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет. Маршрутка перекинулася на бік.
Шестеро пасажирів та водій отримали травми, На місці події їм надали медичну допомогу.
