На Київщині маршрутка з пасажирами злетіла в кювет

ДТП 08:38, 27.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

ДТП трапилася 26 лютого поблизу села Стайки Обухівського району Київської області

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Водій маршрутки “БАЗ”, рухаючись заокругленою ділянкою дороги, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет. Маршрутка перекинулася на бік.

Шестеро пасажирів та водій отримали травми, На місці події їм надали медичну допомогу.

Нагору