На Київщині Honda злетіла з дороги та врізалася в дерево: водій і пасажирка в лікарні
Кримінал 08:28, 12.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні в селі Туники Богуславської громади сталася дорожньо-транспортна пригода за участю автомобіля Honda. Про це повідомляє поліція Київщини.
Попередньо поліція встановила, що 38-річний водій не впорався з керуванням, виїхав на узбіччя та врізався в дерево. Внаслідок аварії госпіталізовані сам водій та 34-річна пасажирка.
Слідчі Обухівського районного управління поліції розпочали досудове розслідування за статтею 286 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тілесні ушкодження.