На Київщині гастролери з Росії “обчистили” щонайменше 3 будинки

Кримінал 15:42, 3.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Київській області поліція знешкодила групу грабіжників з Російської Федерації, які встигли пограбувати щонайменше чотири будинки.

Грабіжники проникали до будинків, пов’язували господарів та обчищали приміщення. Загалом зловмисники вкрали 420 тис доларів, 250 тис євро та 300 тис гривень.

Зазначається, що 15 серпня група проникла в один із будинків у селі Гнідин. Зв’язали там господиню пластиковими хомутами та винесли з дому 100 тисяч доларів та ювелірні вироби. В іншому сільському будинку лиходії напали на будинок подружжя і теж винесли гроші та цінне майно.

Перш ніж зловити російських грабіжників, поліцейські провели низку оперативно-пошукових заходів, відстежили по 400 камер відеоспостереження та затримали грабіжників.

Підозрюваними виявилися 43-х та 45-річні громадяни РФ, які нелегально перетнули кордон України. Повідомляється, що раніше вони були засуджені у Росії. У квартирах, які вони орендували, поліція виявила зброю, пістолети, ножі, пристрої для злому дверей та багато іншого приладдя.

Підозрювані відправлено під арешт на час подальшого розслідування.

Нагору