На Київщині до школи пішло близько 244 тисяч учнів
Поділитися в
Копіювати посилання
У 2023/2024 навчальному році до закладів освіти Київської області з 1 вересня пішли близько 244 тисяч учнів, повідомляє Київська ОВА.
До 1-х класів зараховано майже 20 тис. учнів.
До 10-х – понад 11 947 здобувачів освіти.
Планується, що цей навчальний рік завершать 10 870 учнів 11-х класів. Загалом у новому навчальному році в області працюють 627 закладів загальної середньої освіти, із них 569 – державні школи та 58 – приватні.
Станом на 4 вересня 602 школи працюють в очній та змішаній формі. Решта 25 – дистанційно.
На сьогодні в закладах освіти Київщини вже облаштовано понад 1200 укриттів.