На Київщині до школи пішло близько 244 тисяч учнів

Освіта 15:18, 5.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

У 2023/2024 навчальному році до закладів освіти Київської області з 1 вересня пішли близько 244 тисяч учнів, повідомляє Київська ОВА.

До 1-х класів зараховано майже 20 тис. учнів.

До 10-х – понад 11 947 здобувачів освіти.

Планується, що цей навчальний рік завершать 10 870 учнів 11-х класів.  Загалом у новому навчальному році в області працюють 627 закладів загальної середньої освіти, із них 569 – державні школи та 58 – приватні.

Станом на 4 вересня 602 школи працюють в очній та змішаній формі. Решта 25 – дистанційно.

На сьогодні в закладах освіти Київщини вже облаштовано понад 1200 укриттів.

Нагору