На Київщині чоловік вбив співмешканку і загорнув тіло у целофан

Кримінал 19:25, 11.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Чоловік з жінкою посварилися, коли той прийшов додому з риболовлі. Згодом 50-річний чоловік смертельно побив свою 47-річну співмешканку.

 

Далі він перевʼязав тіло телевізійним кабелем, накрив тіло целофановою плівкою та ковдрою, щоб приховати злочин від сторонніх осіб.

 

Тіло знаходилося в будинку два дні, упродовж яких подруги розшукували жінку самотужки, і згодом одна з них зателефонувала до поліції.

 

За вбивство чоловіку «світить» 15 років позбавлення волі.

 

Нагору