На Київщині чоловік прострелив ногу нападнику

Кримінал 06:25, 7.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Білій Церкві сварка чоловіків посеред вулиці закінчилася стріляниною. Один дістав ножиці, а інший, у відповідь, вистрелив із карабіна.

Про це повідомили у поліції Київщини.

Озброєний ножицями чоловік отримав вогнепальне поранення ноги. Його госпіталізували до лікарні, а стрілка затримали.

Правоохоронці вважають, що власник карабіна перевищив межі необхідної оборони. Слідчі Білоцерківського управління поліції розпочали досудове розслідування за ст. 124 Кримінального кодексу.

За умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень у разі перевищення меж необхідної оборони загрожує широкий спектр покарання: від громадських робіт до двох років ув’язнення.

Нагору