На Київщині чоловік пограбував перехожого та втік: йому загрожує до 10 років в’язниці

Общество 16:36, 29.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У місті Яготин зловмисник вихопив мобільний телефон із рук місцевого жителя та намагався втекти. Поліція затримала підозрюваного та вилучила речові докази.

Як повідомили в поліції Київщини, пограбування сталося 27 березня близько 13:00 у магазині. 37-річний чоловік раптово схопив телефон і зник, однак оперативники швидко встановили його місцеперебування та затримали.

Підозрюваний

Підозрюваному інкримінують відкрите викрадення майна в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 186 ККУ). Йому загрожує до 10 років позбавлення волі. Слідство триває.

«Вечірній Київ» також писав про те, що нещодавно поліція затримала киянина, який намагався викрасти антикваріат на 200 тисяч гривень. За скоєне киянину загрожує до восьми років ув’язнення.

Нагору