На Київщині чоловік пограбував 65-річну жінку: який вирок він отримав

Кримінал 11:24, 13.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Київській області засудили чоловіка, який пограбував 65-річну жінку. Про це повідомила поліція.

Інцидент стався у липні минулого року у Переяславі.

До правоохоронців звернулась жінка і повідомила, що невідомий вдерся до будинку її матері та, погрожуючи ножем, відібрав сумку з грошима.

Незабаром нападника затримали неподалік міської лікарні та повідомили про підозру за ч. 4 ст. 187 КК (розбійний напад в умовах воєнного стану). Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Днями суд визнав його винним і призначив покарання – десять років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Засуджений перебуває під вартою.

Нагадаємо, раніше у Києві оголосили вирок двом чоловікам, які хотіли пограбувати матір військового.

Ще більше новин Києва, Київщини та України читайте на нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Також не забувайте підписуватись.

Джерело: 44.ua

Нагору