На Київщині через негоду сталися масштабні відключення світла

Суспільство 10:42, 5.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Через негоду на Київщині деякі населені пункти залишилися без електропостачання.
Зокрема без світла наразі мешканці Броварів та села Княжичі.
Про це повідомив міський голова Броварів Ігор Сапожко.

У зв’язку з погодними умовами відбулося аварійне відключення декількох ТП у с.Княжичі та м.Бровари. Внаслідок цього частина вулиць даних населених пунктів знеструмлена, – зазначив він.

Через аварійне відключення електропостачання на багатьох вулицях Броварів не працюють світлофори. На місцях працюють бригади ДТЕК, аби якомога швидше ліквідувати аварійні відключення та відновити роботу електромереж.
Повідомляють, що в Києво-Святошинському районі також відключення електрики.
За прогнозами синоптиків,  5 квітня у столиці буде хмарна погода з дощем вночі та вдень.
44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, перевірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору