На Київщині 25-річний хлопець напідпитку викрав автомобіль біля зарядної станції, але до пункту призначення доїхати йому не вдалось
ДТП 20:43, 6.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Молодик побачив тачку, відчинив незамкнені дверцята автівки, сів до салону, поїхав та влетів у паркан.
Його затримали, зараз він в СІЗО.
