На Київщині 19-річна дівчина потрапила під потяг
Поділитися в
Копіювати посилання
Дівчина отримала травми, які були не сумісні з життям.
У Київської області 19-річна дівчина потрапила під електропотяг, який рухався у бік Броварів, та загинула. Про це повідомили у поліції Київщини.
У суботу, 3 червня, о 18:45 годині до поліції надійшла інформація від медичних працівників про нещасний випадок.
Як встановили правоохоронці, електропотяг рухався в бік Броварів, як зненацька на колії вийшла 19-річна дівчина. Машиніст застосував екстрене гальмування, але вчасно зупинитися не зміг.
Дівчина від тілесних ушкоджень загинула на місці. На місці працює поліція.
«Поліція Київщини нагадує, що залізничний транспорт — зона підвищеної небезпеки. Будьте обережними на залізничних коліях», — наголосили у поліції.