На кордоні затримали главу Києво-Печерської Лаври: намагався вивезти церковне майно, – ФОТО

Суспільство 13:41, 2.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

На кордоні затримали настоятеля Києво-Печерської Лаври Митрополита Павла при спробі контрабандного вивезення церковних цінностей.
Про це повідомляють у соцмережах, офіційної інформації поки що немає.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі.
Так, очільник Києво-Печерської Лаври Петро Лєбєдь, відомий як митрополит Павло був затриманий на кордоні. Він намагався вивезти ікони та інші церковні цінності.

Документи на їх вивезення настоятель виписав собі сам.

Скільки було вивезено протягом його поїздок раніше, наразі не відомо. Справою вже займаються правоохоронні органи, – йдеться у повідомленнях.

Крім того, ми розповідали раніше, що прокуратура повідомила про підозру старшому інспектору відділу технічного нагляду одного з департаментів Київської обласної державної адміністрації за розтрату 1,5 мільйона гривень з бюджетних коштів, які були виділені на ремонт школи на Київщині.
Також писали про те, що в Київській області затримали групу шахраїв, які організували аферу з продажу деревини, а їх жертвами стали десятки людей зі всієї України.
Джерело: 44.ua

Нагору