На Йорданській 52-річна жінка вбила свого 61-річного чоловіка у квартирі
Кримінал 12:23, 26.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Поліція знайшла тіло чоловіка зі слідами насильницької смерті, в приміщенні також була його дружина, яка плуталась у показах.
Спочатку вона казала, що чоловік сам ударив себе ножем, а потім, що нібито вона тримала ніж у руках, а чоловік на нього «напоровся».
Потім вже зʼясували, що між подружжям виник побутовий конфлікт і жінка взяла кухонний ніж та вдарила чоловіка у груди.
