На Хрещатику прибрали “парад” знищеної російської техніки

Суспільство 16:19, 28.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

З центральної вулиці столиці прибрали "парад" знищеної російської техніки.
Нагадаємо, до Дня Незалежності України у Києві на Хрещатику влаштували виставку техніки армії рф, яку розбили ЗСУ під час війни в Україні.
Як груда металобрухту покидає серце нашої столиці, показав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Їхня розбита і розгромлена техніка таки виїхала на Хрещатик. Але лише для того, щоб кожен українець міг побачити і сказати собі і всім іншим: "Ніколи". Ну а за тралами з технікою одразу прямують очисні машини. Аби навіть асфальтний пил не страждав від смороду кусків гівна, що порозліталось від "2ї армії світу", – зазначив він.

Виставка "парадної" техніки тривала протягом шести днів – з 20 по 26 серпня.
На Хрещатику було виставлено близько 80 одиниць знищеної російської техніки, яку доставлено з різних регіонів України, де ворог намагався і досі ще намагається здійснити свої злочинні наміри.
Лінійка російських танків — Т90, Т80, Т72 різних модифікацій, САУ, реактивна артилерія, бронетехніка. російські "аналоговнєтні" ЗРГК "Панцир-С1", ВОС "Солнцепьок", САУ "Хоста" та багато іншого.
Раніше міністр оборони Олексій Резніков повідомляв, що цей "парад" свідчить, що українці вже зробили те, у що ніхто не вірив – зупинили колись "другу армію світу".

Мета цієї виставки – наочно продемонструвати, яку лавину заліза, що несе смерть, зупинили українці. Нагадати усім, що війна триває. Що наші воїни потребують підтримки, – зазначив він. 

Раніше ми розповідали, що в Києві через пішохідний міст розгорнули 430-метровий прапор на знак єдності.
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору