На Галицькій площі демонтували зірку з обеліска “Місто-герой Київ”
Архітектура 07:21, 5.11.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На Галицькій площі завершили демонтаж радянського зірки з обеліска “Місто-герой Київ”. Демонтажні роботи, що розпочались рано-вранці попри туман, завершились близько 20:00.
Обеліск “Місто-герой Київ”, створений у 1982 році, увійшов до попереднього переліку пам’ятних об’єктів, пов’язаних з історією і культурою Росії та СРСР.
Зауважимо, обеліск “Місто-герой Київ” увійшов у попередній перелік пам’ятних об’єктів, пов’язаних з історією і культурою росії та СРСР.

