На Донеччині оператори дронів ЗСУ підбили російську «мотолигу» та знищили десант. ВІДЕО
Поділитися в
Копіювати посилання
Бійці 54 ОМБр відбили ворожий штурм на Сіверському напрямку.
Росіяни спробували атакувати українські позиції за допомогою транспортера-тягача МТ-ЛБ («мотолиги») і десанту. Ворожий штурм відбили оператори дронів батальйону К-2 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи. Відео з кадрами бою опублікувало оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» у своєму Telegram-каналі.
Оператори БпЛА підбили російську «мотолигу» та знищили ворожий десант.
«У пошуках укриття від наших дронів вцілілі окупанти бігали недовго, а один із них зловив кулю від української піхоти», — йдеться у підписі до відео.
Відео бойової роботи операторів дронів
Українські захисники тримають оборону, завдають загарбникам втрат в живій силі та техніці, знищуючи переважні сили ворога, який намагається реалізувати свою чисельну перевагу та розвивати наступ.
Читайте також:
«З початку повномасштабного вторгнення ворог втратив понад 900 тисяч окупантів».