На Дарниці із кількох тисяч жовтих і блакитних квітів створили квітник-серце
Благоустрій 13:00, 28.04.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці з’явився ще один патріотичний квітник у вигляді синьо-жовтого серця.
Як розповіли в КП УЗН Дарницького району, таку красу працівниці підприємства створили у сквері імені Олександра Кошиця.
На висадку квітника знадобилось кілька днів і кілька тисяч квітів.
Озеленювачі сподіваються, що квітник він милуватиме око і підійматиме настрій всім перехожим.
