На ЧАЕС досі пожежа: який рівень радіації в Києві та області

Суспільство 12:30, 15.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Після атаки росіян на Чорнобильську атомну електростанцію продовжується гасіння пожежі.

Про це повідомили у Державному агентстві з управління зоною відчуження.

Там уточнили, що горить заповнювач зовнішньої обшивки арки укриття четвертого енергоблоку.

Станом на 07:00 сьогодні, 15 лютого, були задіяні 40 працівників ДСНС та вісім одиниць техніки.

Наслідки нічного обстрілу

Щодо всього укриття, то в держагентстві фіксують:

наскрізні руйнування площею приблизно до 15 кв. метрів;

дефекти обшивки без суцільного руйнування – до 200 кв. метрів;

пошкодження внутрішнього заповнювача обшивки;

руйнування болтових з’єднань;

деформацію вузлів з’єднань конструкцій верхньої частини ГТО.

При цьому погіршення радіаційної ситуації та виходу радіоактивних продуктів за встановлені межі на Чорнобильській АЕС в цілому не зафіксовано.

Нагадаємо, у Київській ОВА вчора заявляли, що немає радіаційної загрози для Києва та області.

Ми маємо Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua” – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, Київської області та України. Долучайтесь.

Джерело: 44.ua

Нагору