На бульварі Вацлава Гавела у Солом’янському районі висадили липи
Благоустрій 17:06, 7.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На бульварі Вацлава Гавела, що у Солом’янському районі Києва, висадили 18 лип.
Про це інформує “Київзеленбуд”.
На бульварі Вацлава Гавела у Солом’янському районі Києва висадили липи: фото
Це частина осінньої кампанії з озеленення, яка триває у всіх районах столиці. Липи ефективно фільтрують повітря від шкідливих речовин, зменшують рівень шуму та пилу, а влітку створюють природну тінь, знижуючи температуру повітря.
На бульварі Вацлава Гавела у Солом’янському районі Києва висадили липи: фото
У дописі зауважують, що зараз найоптимальніший період для висадження дерев, адже вони краще приживаються до настання морозів, формують міцну кореневу систему й уже навесні активно ростуть.
На бульварі Вацлава Гавела у Солом’янському районі Києва висадили липи: фото