На будинку в центрі Києва почали малювати мурал: мешканці викликали поліцію і зупинили роботи
Архітектура 09:02, 19.09.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На будинку в центрі Києва, що має охоронний статус, невідомі почали малювати мурал. Обурені мешканці викликали поліцію і зупинили роботи.
Про це пише депутатка Євгенія Кулеба. Як зазначають коментатори під постом, йдеться про будинок на Січових Стрільців.
За словами Кулеби, активна громада викликала поліцію, після чого КП Київблагоустрій склав акт про адміністративне правопорушення, а слідча група зібрала заяви. “Сподіваюся на відкриття кримінального провадження”, – написала вона.