На Андріївському узвозі таємно демонтують садибу 1846 року

Архітектура 13:05, 28.01.2026
 Поділитися

Поділитися в

Кияни і пам’яткоохоронці помітили роботи всередині історичної садиби на Андріївському узвозі, 13-Б: всередині “ламали щось” і вантажівки вивозили будматеріали. Пам’яткоохоронець Дмитро Перов зареєстрував петицію з вимогою зупинити забудову. Департамент охорони культурної спадщини КМДА стверджує, що на об’єкті не проводять будівельних робіт, а лише інженерно-конструкторні обстеження і прибирання сміття, і запевняє, що земля й пам’ятка залишаються у власності міста. Перов вважає, що це не так і там справді проводяться будівельні роботи.

Ввечері 26 січня мешканці й активісти помітили роботи всередині найстарішої садиби на Андріївському узвозі, 13-Б, що зведена в 1846 році: з будівлі виносили матеріали й завантажували їх у вантажівку. Про подію повідомив памʼяткоохоронець Дмитро Перов.

 

Нагору