На 250 вулицях Києва комунальники оновили дорожню розмітку, – ФОТО

Суспільство 11:53, 4.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У столиці завершили роботи з нанесення дорожньої розмітки: її оновлено на 250 вулицях.
Про це повідомляє КК «Київавтодор».
Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше важливих та актуальних новин Києва, області та України.

Зокрема, нещодавно відновлено розмітку на вулиці Героїв полку «Азов» (колишня вул. Маршала Малиновського), вулиці Героїв Дніпра, вулиці Новокостянтинівській, Гостомельському шосе, вулиці Січеславська (колишня вул. Ползунова), вулиці Георгія Кірпи.

Загалом фахівці «Київавтодору» нанесли 1028,2 кілометрів горизонтальної та повздовжньої розмітки і 64200 квадратних метрів – поперечної.

Основні роботи з поновлення розмітки дорожники виконували влітку. Ще до 30 серпня біля навчальних закладів було нанесено розмітку пішохідних переходів і поновлено розмітку на всіх магістральних вулицях столиці.

Враховуючи військовий стан, плани з кількості вулиць цього року було зменшено.
Якість нанесення розмітки контролюють фахівці корпорації. Так, виявлено 3 вулиці, де підрядні організації виконали роботи неякісно. За умовами договору, підрядник несе гарантійні зобов’язання й має виправити недоліки власним коштом.
Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що в Києві планують огородити спеціальними смугами велосипедні доріжки, які розташовані за місцями автомобільних паркувань. Борти для огородження велодоріжок виготовлені з гуми чи пластику, що дозволить захистити велодоріжки від паркування автомобілів.
Також розповідали про те, як влітку комунальники продовжували оновлювати дорожню розмітку на проїжджій частині та велосипедних доріжках.
Джерело: 44.ua

Нагору