Митники конфіскували військове обладнання, яке намагалися вивезти з Києва, – ФОТО

Суспільство 18:23, 11.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Митники затримали дев’ять посилок з військовими товарами радянських часів, які намагалися вивезти з Києва за кордон.
Повідомляє 44. ua з покликанням на інформацію Київської митниці.

Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua". Долучайтесь та читайте!
Київські митники виявили товари військового призначення у міжнародних відправленнях з Києва, Запоріжжя, Вінниці, Ужгорода, Кам’янця-Подільського, та Обухова.

Посилки прямували до США, Канади, Нідерландів, Чехії та Угорщини. Серед виявлених товарів військового призначення були авіаційні годинники, польовий дозиметр, вакуумні електролампи, електронно-променеві трубки, індикатори тліючого розряду та інші вироби.

Ці товари використовують для стаціонарних та пересувних радіотехнічних пристроїв, для вимірювання радіоактивної зараженості, для живлення електроприладів та для роботи в складі панелей приладів в літаках.

Загалом київські митники вилучили понад три сотні одиниць товарів військового призначення. В усіх випадках відправниками є громадяни України. На них склали протоколи про порушення митних правил за фактами незаконного пересилання товарів військового призначення.
Раніше ми повідомляли про те, що київські митники викрили схему ввезення до столиці десятків тонн російського скла. Товар намагалися ввезти за підробленими документами під виглядом польського.
Також розповідали, що в Києві співробітники Служби безпеки України викрили зловмисників, які продавали військову амуніцію, яке призначалося для потреб ЗСУ. Усе спорядження вони продавали оптом.
Джерело: 44.ua

Нагору