Минулого тижня через ускладнення COVID-19 померло двоє киян

Здоров'я 09:37, 12.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

В столиці за минулий тиждень діагностували 12 512 нових випадків грипу та ГРВІ.

На COVID-19 захворіли 137 осіб, серед них 21 дитина до 17 років.

Госпіталізували 44 особи, із яких 6 дітей. Наразі ще 9 дорослих залишаються в реанімації.

Нагору