“Ми маємо вимагати перемоги”: у Києві росіян закликають до протестів

Суспільство 19:59, 24.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві під мертвим посольством рф відбулася акція з метою нагадати російському суспільству про злочини путінського режиму й спонукати росіян до спротиву.
Захід був організований громадською організацією "Агенція розвитку демократії та інформаційних свобод", повідомляє Укрінформ.
Як зазначив керівник ГО "Агенція розвитку демократії та інформаційних свобод" Юрій Федоренко, подібні акції мають певний відгук серед росіян. Водночас, за його словами, вони спрямовані насамперед на тих громадян рф, які сумніваються у чинній владі рф, щоб "підсилити залишки здорового глузду в тих росіян, у яких він ще залишився".

Відгук є. Я не можу сказати, що він надзвичайно великий – це було б неправда. Бо, відверто, достукатися до середньостатистичного росіянина важко – починаючи від того, що недостатньо каналів комунікації, закінчуючи тим, що вони просто не готові чути будь-що, крім того, до чого вони звикли. Тому ми намагаємося достукатися до тих, хто вже має сумніви, – сказав він.

За словами ексдепутата держдуми рф Іллі Пономарьова, такі заходи мають на меті підтримку людей, які в рф обрали шлях активної дії.

"Нєт войнє!" – це лозунг в інтересах путіна: у його інтересах зупинитися на тих позиціях, які він зайняв, і радіти черговому захопленому шматку України. Наш лозунг інший – ми маємо вимагати перемоги в цій війні, вимагати, щоб загарбницька війна стала війною визвольною", – підкреслив він.

Водночас очільник руху "Говорите Громче!" Андрій Сидельников закликав російських опозиціонерів, які перебувають закордоном, "зробити все можливе, аби допомогти українській армії найперше зброєю, замість звичайної балаканини під час засідань у різних комітетах".
Раніше ми розповідали, що за словами мера столиці, Київ, як серце України, залишається головною ціллю росії, бо агресор прагне захопити всю нашу державу.
Також писали, що у Києві з’явилася інсталяція судилища над Героями Маріуполя
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору