Модернізація індивідуальних теплових пунктів у будинках із переплатою у понад 1,5 млн грн: у Києві судитимуть посадовицю Шевченківської РДА
Поділитися в
Копіювати посилання
Обвинувачена — виконувачка обов’язків начальника Управління містобудування, архітектури та землекористування Шевченківської РДА.
Встановлено, що рішенням Київської міської ради була затверджена комплексна програма з підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури столиці, в межах якої з місцевого бюджету виділялися кошти на модернізацію індивідуальних теплових пунктів у житлових будинках.
Втім, посадовиця уклала договори з приватним товариством на закупівлю модульних блоків систем опалення для теплових пунктів багатоквартирних будинків за штучно завищеною ціною.
Таким чином, 2 модульних блоки систем опалення обійшлись для столиці із «націнкою» у понад 1,5 млн грн.