Міжрегіональний наркотрафік: поліцейські Києва скерували до суду обвинувальний акт відносно членів наркоугруповання + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
У вересні минулого року оперативники УСР у м. Київ спільно зі слідчими Солом’янського управління поліції припинили діяльність наркоугруповання, члени якого «спеціалізувалися» на виготовленні та розповсюдженні психотропних речовин «Альфа-PVP».
До складу злочинної групи входили мешканці Києва, Черкаської та Чернівецької областей. Правоохоронці вилучили в них понад 100 кг «Альфа-PVP» та інших заборонених речовин, загальна вартість яких за цінами «чорного» ринку становила понад 75 мільйонів гривень.
В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що організатором наркоугруповання виявився киянин 2001 року народження, який долучив до співпраці ще чотирьох киян та уродженця Черкащини, яким були відведені ролі з поставки прекурсорів та лабораторного обладнання, а також виготовлення та реалізації «товару».
Організатор злочинної групи створив в одному з месенджерів чат-бот та через нього приймав замовлення від «клієнтів». У подальшому виготовлені речовини «клієнти» отримували через пошту, або ж методом «закладок» на території Києва.
Слідчі оголосили фігурантам про підозри за чотирма статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 306, ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 313 та ч. 2, ст. 317.
Наразі вони вже скерували Обвинувальний акт відносно фігурантів до суду для розгляду справи по суті. Підозрюваним може загрожувати до п’ятнадцяти років ув’язнення.
