Містяни продовжують виявляти небезпечні предмети

ДСНС 12:17, 30.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Одна з подій сталася у Деснянському районі, де заявник під час прогулянки виявив підозрілий предмет.

Інший випадок стався в Печерському районі, там уважний киянин помітив предмет, схожий на боєприпас.

Патрульні одразу ж забезпечили охорону місць подій та викликали слідчих й вибухотехніків.

Друзі, ми вкотре наголошуємо, будьте обережні у разі виявлення підозрілих предметів. Не наближайтеся до них та не торкайтеся їх. Повідомте про знахідку на спецлінію 112.

Нагору