Міст обірвався на Буковині: 6 дітей госпіталізовано після падіння у річку
Поділитися в
Копіювати посилання
Шістьох дітей госпіталізували з травмами різного ступеня після того, як у селі Виженка Чернівецької області 6 червня обвалився дерев’яний міст. Група з 55 дітей з Харківщини, що перебувала на екскурсії, одночасно вийшла на споруду, яка не витримала навантаження.
Інцидент стався у Вижницькій територіальній громаді. За інформацією ДСНС Чернівецької області, діти впали у річку після руйнування мосту. Кілька з них були доставлені до медичного закладу.
Згодом Офіс Генпрокурора уточнив, що внаслідок падіння мосту шестеро дітей отримали травми. Їх було госпіталізовано до медичних закладів Чернівців. Попередні діагнози включають черепно-мозкові травми, струси головного мозку, переломи, забої та гематоми.
Цікаво, що рятувальники на місце події не залучалися. Водночас ДСНС нагадала про важливі правила безпечної поведінки:
- не створювати надмірного навантаження на мости та інші споруди;
- дотримуватися попереджувальних знаків і обмежень;
- не штовхатися та не скупчуватися в одному місці;
- під час екскурсій та відпочинку виконувати вказівки супроводжуючих осіб;
- завжди оцінювати можливі ризики перед тим, як зробити фото чи відео в незвичних локаціях.