Міст-хвилю на Оболонський острів майже добудували
Будівництво 13:03, 15.04.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Незабаром міст повністю звільнять від тимчасових конструкцій, і його можна буде побачити у всій красі.
Цікаво, що сталеві конструкції для мосту виготовили з металу, що був виплавлений на маріупольському заводі «Азовсталь». Вивозили цей метал вже під обстрілами російських окупантів — 27 лютого 2022 року.
Відкрити міст-хвилю планують на День Києва, який цього року припадає на 26 травня.