Міська влада Києва пояснила, чому скоротила комендантську годину

Суспільство 10:25, 29.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві з 26 грудня скоротили на 1 годину комендантську годину. На сьогодні вся Україна, крім прифронтових областей, перейшла на формат комендантської години з 00:00 до 05:00.
Перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник пояснив, що розглядалися різні протяжності комендантської години.
Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua". Долучайтесь та читайте.
Він розповів, що перед ухваленням такого рішення радилися із відомствами, після чого мер Києва Віталій Кличко звернувся з ідеєю про скорочення комендантської години, а згодом спільно було ухвалено відповідне рішення.

Я не скажу, що ми орієнтуємося на всіх інших, ми орієнтувались на економічну активність. Люди час від часу не встигають після роботи в магазин, щоб купити продукти. Тому ми збільшили можливості для економіки міста, – пояснив Поворозник.

Нагадуємо, що під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, а також переміщатись транспортом або пішки. Виходити на вулицю дозволено, тільки щоб дійти до найближчого укриття під час повітряної тривоги.
Нагадаємо, з травня 2022 року у столиці режим обмежень діяв з 23:00 до 05:00 (зокрема, метро – з 06:00 до 22:00, а наземний громадський транспорт – з 06:00 до 22:30).
Ми розповідали раніше, що у Києві з 26 березня змінюється час комендантської години, а громадський транспорт столиці працюватиме на годину довше.
Також писали про те, що військова адміністрація Києва прийняла рішення, щодо скорочення дії комендантської години. Так, з 26 березня вона триватиме з 00:00 до 05:00. Тож столичні ТРЦ працюватимуть тепер довше.
Джерело: 44.ua

Нагору