Мінус 1860 окупантів за добу: у Генштабі розповіли про втрати ворога

Общество 10:04, 28.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Від початку повномасштабного вторгнення в Україну загарбники недорахувались понад 910 тисяч військових.

За інформацією Генштабу ЗСУ, за минулу добу окупанти втратили 1860 солдатів і 555 одиниць озброєння та техніки, зокрема 210 автомобілів, 122 артсистем та 17 танків.

Загальні бойові втрати окупантів з 24 лютого 2022 року по 28 березня 2025-го склали:

  • особового складу ‒близько 910 750 (+1860) осіб,
  • танків — 10 455 (+17) од,
  • бойових броньованих машин — 21 762 (+61) од,
  • артилерійських систем — 25 387 (+122) од,
  • РСЗВ / MLRS — 1344 (+1) од,
  • засоби ППО — 1119 (+1) од,
  • літаків — 370 (+0) од,
  • гелікоптерів — 335 (+0) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня — 31 070 (+144),
  • крилаті ракети — 3121 (+0),
  • кораблі/катери — 28 (+0) од,
  • підводні човни — 1 (+0) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 42 280 (+210) од,
  • спеціальна техніка — 3787 (+0).

Читайте також:

«На Харківщині ЗСУ знищили ворожу техніку разом із десантом».

Нагору