Мінус 1860 окупантів за добу: у Генштабі розповіли про втрати ворога
Общество 10:04, 28.03.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Від початку повномасштабного вторгнення в Україну загарбники недорахувались понад 910 тисяч військових.
За інформацією Генштабу ЗСУ, за минулу добу окупанти втратили 1860 солдатів і 555 одиниць озброєння та техніки, зокрема 210 автомобілів, 122 артсистем та 17 танків.
Загальні бойові втрати окупантів з 24 лютого 2022 року по 28 березня 2025-го склали:
- особового складу ‒близько 910 750 (+1860) осіб,
- танків — 10 455 (+17) од,
- бойових броньованих машин — 21 762 (+61) од,
- артилерійських систем — 25 387 (+122) од,
- РСЗВ / MLRS — 1344 (+1) од,
- засоби ППО — 1119 (+1) од,
- літаків — 370 (+0) од,
- гелікоптерів — 335 (+0) од,
- БПЛА оперативно-тактичного рівня — 31 070 (+144),
- крилаті ракети — 3121 (+0),
- кораблі/катери — 28 (+0) од,
- підводні човни — 1 (+0) од,
- автомобільної техніки та автоцистерн — 42 280 (+210) од,
- спеціальна техніка — 3787 (+0).
Читайте також:
«На Харківщині ЗСУ знищили ворожу техніку разом із десантом».